Novinky

D2 Centrum pri Lozorne bude mať modernú čerpaciu stanicu
20. 04. 2015

BRATISLAVA 20.apríl 2015 - Budúca obchodná zóna D2 Centrum, situovaná v blízkosti výjazdu z diaľnice D2 pri obci Lozorno, začína výstavbou čerpacej stanice, ktorú bude realizovať a prevádzkovať spoločnosť SMALL STATIONS s.r.o. Na ploche medzi obcou Lozorno a golfovým klubom k nej postupne pribudnú ďalšie objekty pre obchod a servisné služby pre dopravu.

Cooperate začal s výstavbou sietí D2 Centra
26. 05. 2014

BRATISLAVA 26.máj 2014 - Projekt obchodnej zóny D2 Centrum pri obci Lozorno získal 12. mája právoplatné stavebné povolenie na výstavbu sietí. Spoločnosť cooperate odštartovala 19.mája výstavbu sietí, čím developerský projekt zameraný na služby pre obyvateľov okolitých obcí a logistické centrá v okolí Lozorna úspešne pokračuje ďalšou fázou rozvoja.

Cooperate buduje projekt multifunkčnej zóny D2 Centrum
11. 12. 2013

BRATISLAVA 11.december 2013 - Spoločnosť cooperate pripravila prvú fázu projektu obchodnej zóny a čerpacej stanice pri diaľnici D2 Bratislava - Malacky pri diaľničnom zjazde Lozorno. Projekt multifunkčnej zóny D2 Centrum tak zaplní priestor medzi industriálnymi parkmi na diaľnici D2.

Spoločnosť HERRYS sa zúčastnila podujatia 'Diskusné stretnutie' časopisu Stavebné fórum.sk
31. 01. 2013

Spoločnosť HERRYS ako etablovaný full-servis expert v oblasti realít nechýbal v januári 2013 na Diskusnom stretnutí časopisu Stavebné fórum.sk. Hlavné témy tohtoročnej diskusie boli nasmerované na vývoj cien nehnuteľností na bývanie, bilanciu a perspektívy vybraných realitných segmentov a vyhliadky hlavných makroekonomických ukazovateľov ovplyvňujúcich realitný trh na Slovensku.

Spoločnosť HERRYS sa stala najlepšou lokálnou realitnou agentúrou za rok 2012
07. 12. 2012

Spoločnosť HERRYS po roku pôsobenia na trhu získala prestížne ocenenie CIJ Awards v kategórii Best Local Real Estate Agency. Za rok 2012 predala najvyšší počet bytových jednotiek v novostavbách zaradených v jej portfóliu v porovnaní s inými kancelária  mi. O cenách CIJ Awards rozhodla porota nezávislých odborníkov pôsobiacich na slovenskom realitnom trhu, monitorovaných spoločnosťou PwC. Ocenenie udeľuje ako uznanie za vynikajúce výsledky v oblasti developmentu od roku 2007 časopis CIJ Journal a je oslavou toho najlepšieho v realitnom biznise. 

Presťahovanie office priestorov spoločnosti cooperate na Žilinskú ulicu
27. 09. 2012

Na jeseň 2012 sme presunuli kancelárske pôsobenie do nových, reprezentatívnych prisestorov na Žilinskej. Významným prínosom zmeny sídla bolo zefektívnenie spolupráce spoločnosti cooperate so svojimi partnermi- realitnou kanceláriou HERRYS a tímom architektov Home Is Land. Pre kolektív úzko spolupracujúcich a prepojených ľudí tak vzniklo tvorivé a dynamické prostredie.

Slávnostné otvorenie logistického parku Eurohub Bratislava
19. 06. 2011

Spoločnosť cooperate v spolupráci so spoločnosťou MATRIX pripravovala projekt s rozlohou 8,63 ha pre spoločnosť Dachser Slovakia. Prípravné práce boli ukončené v júni 2010, za ktorými nasledovala výstavba logistického centra Eurohub Bratislava (august 2010).   http://www.youtube.com/watch?v=G9h6TLO4NYw

Spoločnosť HERRYS vstúpila na trh s realitami
15. 06. 2011

Spoločnosť HERRYS vznikla 15.júna 2011 s cieľom ponúknuť nadštandardné služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností v Bratislave a jej blízkom okolí. Výsledkom úspechu nie je kvantita sprostredkovaných obchodov, ale kvalita spokojnosti klienta. Centrála spoločnosti HERRYS sa nachádza na Žilinskej ulici, v Starom Meste v  Bratislave, kde 18. septembra 2012 odštartovala svoje pôsobenie spolu so spoločnosťou cooperate venujúcou sa developmentu a tímom architektov Home Is Land. Pobočku realitnej spoločnosti Herrys nájdete aj v pasáži projektu III Veže.  

Partneri spoločnosti cooperate sa stali súčasťou projetku architektonického ateliéru Home Is Land
02. 06. 2011

Filozofiou spoločnosti Home is Land je od vzniku snaha prepojiť svoje kreatívne myslenie s predstavami klienta a pretaviť ich do technologicky vyspelého a uceleného výsledku. Všetko vo svete, ak má fungovať dôsledne, kvalitne a na nejakých princípoch sa musí formovať postupne. Spoločnosť Home is Land funguje na základe technických znalostí, množstva inšpirácií, predstáv a nadšenia pre tvorbu priestoru na mieru človeku ako jednotlivcovi. V rámci architektonických projektov sa spoločnosť Home Is Land venuje zastrešeniu komplexných služieb od prvotných konzultácii až po konečnú realizáciu. Jednoducho Home Is Land tvorí priestor pre váš život.

Začiatok realizácie logistického parku Eurohub Bratislava pri Lozorne
01. 08. 2010

Zámer je vybudovať nadštandardnú prekládkovú halu pre jedno z najmodernejších inteligentných logistických centier na Slovensku.

Kontaktné údaje:
+421 (2) 381 045 19
info@cooperate.sk
Adresa:
Žilinská 7-9
811 05 Bratislava
GPS súradnice:
48.15581,
17.112393