D2 Centrum pri Lozorne bude mať modernú čerpaciu stanicu

BRATISLAVA 20.apríl 2015 - Budúca obchodná zóna D2 Centrum, situovaná v blízkosti výjazdu z diaľnice D2 pri obci Lozorno, začína výstavbou čerpacej stanice, ktorú bude realizovať a prevádzkovať spoločnosť SMALL STATIONS s.r.o. Na ploche medzi obcou Lozorno a golfovým klubom k nej postupne pribudnú ďalšie objekty pre obchod a servisné služby pre dopravu.

Spoločnosť SMALL STATIONS plánuje na území Slovenska v relatívne krátkom období vstavbu 40 čerpacích staníc, pričom 5 z nich je už v štádiu prípravy. "Spoločnosť SMALL STATIONS sa na Slovensku chystá prevádzkovať moderné samoobslužné čerpacie stanice. V zóne D2 Centra bude stáť ultramoderná čerpacia stanica s obsluhou a predajňou o rozlohe 100 m2. Samozrejmosťou v rámci tejto čerpacej stanice bude nepretržitá 24-hodinová prevádzka s cieľom poskytnúť kvalitné služby blízkym obciam, ale aj priľahlému priemyselnému parku a všetkým okoloidúcim vodičom. Plánovaný začiatok výstavby čerpacej stanice je v septemberi 2015, s ukončením vo februári 2016," vysvetľuje Bronislav Vosátko, konateľ spoločnosti SMALL STATIONS.

Developer D2 Centra, spoločnosť cooperate, naďalej pokračuje v rokovaniach o obsadení celej plochy, ktorá má rozlohu približne 22 000 m2. Cieľom je priniesť do danej lokality služby a prevádzky, ktoré by slúžili ľuďom a obchodným spoločnostiam v blízkom okolí. "Lozorno vnímame ako modernú obec, ktorej podobná zóna dlhodobo chýbala a dúfame, že jej dobudovaním sa zvýši jej atraktivita a sprístupní jej obyvateľom ďalšie služby. Projekt predpokladá vybudovanie predajne stavebnín, kde sa vedú rokovania so spoločnosťou Karovič, ráta sa aj s vybudovaním dopravno-servisných služieb, predajne záhradníctva, reštaurácie a ďalších prevádzok tak, aby obyvatelia obce nemuseli za nákupmi a službami cestovať do vzdialenejších miest. Predpoklad zahájenia výstavby ostatných prevádzok je do konca roka 2015," dopĺňa Michaela Franeková, projektová manažérka spoločnosti cooperate.


 


 


 

Kontaktné údaje:
+421 (2) 381 045 19
info@cooperate.sk
Adresa:
Žilinská 7-9
811 05 Bratislava
GPS súradnice:
48.15581,
17.112393