Cooperate začal s výstavbou sietí D2 Centra

BRATISLAVA 26.máj 2014 - Projekt obchodnej zóny D2 Centrum pri obci Lozorno získal 12. mája právoplatné stavebné povolenie na výstavbu sietí. Spoločnosť cooperate odštartovala 19.mája výstavbu sietí, čím developerský projekt zameraný na služby pre obyvateľov okolitých obcí a logistické centrá v okolí Lozorna úspešne pokračuje ďalšou fázou rozvoja.

Lokalita diaľnice D2 v posledných rokoch pritiahla viacerých nových investorov do rozšírenia už existujúcich oblastí retailu, výroby a komerčného segmentu. Hlavným impulzom pre projekt D2 Centrum je rast dopravy a nedostatok kvalitných servisných plôch. Jeho výstavba výrazne prospeje ďalšiemu rozvoju a získavaniu záujemcov a investorov do tohto regiónu.

"Úspešným získaním stavebného povolenia na siete sme ukončili prvú fázu projektu. Uplynulý týždeň sme začali s výstavbou sietí, ktoré budú ukončené a skolaudované do konca júna 2014. Týmto krokom sme splnili podmienky pre dokončenie rokovaní so záujemcom o výstavbu čerpacej stanice, ktorá sa začne v 3. kvartáli tohto roka. Ďalej úspešne pokračujú rokovania so záujemcami o ďalšie plochy určené pre reštauráciu, servisné služby pre dopravu a komerčné priestory. Celý projekt podľa súčasného záujmu plánujeme dokončiť v decembri 2015," vysvetľuje Michaela Franeková, projektová manažérka spoločnosti cooperate.


Kontaktné údaje:
+421 (2) 381 045 19
info@cooperate.sk
Adresa:
Žilinská 7-9
811 05 Bratislava
GPS súradnice:
48.15581,
17.112393