Cooperate buduje projekt multifunkčnej zóny D2 Centrum

BRATISLAVA 11.december 2013 - Spoločnosť cooperate pripravila prvú fázu projektu obchodnej zóny a čerpacej stanice pri diaľnici D2 Bratislava - Malacky pri diaľničnom zjazde Lozorno. Projekt multifunkčnej zóny D2 Centrum tak zaplní priestor medzi industriálnymi parkmi na diaľnici D2.

Cooperate pokračuje v príprave zón pre medzinárodných aj lokálnych investorov v oblasti čerpacích staníc, retailu a industriálnych zón. Po dvoch rokoch bola ukončená prvá fáza prípravy projektu D2 Centrum získaním územného rozhodnutia pre výstavbu čerpacej stanice, v blízkosti logistických a výrobných parkov na diaľnici D2. V súčasnosti pôsobí v danej oblasti celkom 35 spoločností v troch priemyselno-logistických parkoch.

"Po úspešnom etablovaní viac ako 250 000m2 logistických a výrobných priestorov v okolí Lozorna reagujeme na záujem viacerých spoločností pripraviť územie na obslužné činnosti. Záujem prejavili prevádzkovatelia čerpacích staníc, reštaurácii, ako aj predajno-servisných stredísk pre osobnú a nákladnú dopravu. Veríme, že do polovice budúceho roka D2 Centrum poskytne prvé služby ostatným spoločnostiam v okolí," vysvetľuje zámer rozvoja Michaela Franeková, projektová manažérka spoločnosti cooperate.

D2 Centrum bude slúžiť obyvateľom a investorom v okolí nielen na načerpanie pohonných hmôt, ale tiež ako nákupné a gastro-relaxačné centrum, ktorého zámerom bude sprístupnenie a skvalitnenie služieb v okolí D2 Centra. Hlavnou výhodou projektu je predovšetkým jeho strategické umiestnenie na významnom európskom dopravnom koridore Praha - Bratislava, nezanedbateľným faktorom v prospech projektu je tiež vysoká frekvencia dopravy v bezprostrednej blízkosti. Pridanú hodnotu pre vodičov predstavuje dobrá viditeľnosť z diaľnice D2.

 

Kontaktné údaje:
+421 (2) 381 045 19
info@cooperate.sk
Adresa:
Žilinská 7-9
811 05 Bratislava
GPS súradnice:
48.15581,
17.112393